MaxusClean
2021/10/19 | Amstelveen | Maxus Clean | Persbericht

100 % elektrische Maxus eDeliver 9 nu ook als veelzijdig inzetbare Chassis Cab

 
  • Nieuwe Maxus eDeliver 9 Chassis Cab in vier uitvoeringen en twee lengtes
  • Robuust chassis geschikt voor talrijke opbouwmogelijkheden tot maximaal 3.300 mm hoogte en 2.250 mm breedte
  • Maximaal aanhangwagengewicht van eDeliver 9 Chassis Cab bedraagt 1.200 kg
  • Met accu van 65 kWh en dezelfde efficiënte elektromotor als de eDeliver 9 Panel Van
  • Maximumvermogen 150 kW (204 pk), maximumkoppel 310 Nm
  • Standaard alle denkbare comfort- en veiligheidsitems, meest rijke standaarduitrusting
  • Start levering eind 2021 vanaf € 58.990 ex. BTW (L3, N1)

Na de lancering eerder dit jaar van de 100 % elektrische eDeliver 9 Panel Van, presenteert Maxus nu de Chassis Cab-versie van de eDeliver 9. Hiermee zet het merk een volgende, belangwekkende stap in de markt van volledig elektrisch aangedreven bedrijfswagens. De Chassis Cab blinkt uit door de robuuste bouw en keuze uit diverse uitvoeringen, waardoor tal van mogelijkheden ontstaan voor opbouw. Het is een van de meest veelzijdig in te zetten, volledig elektrisch aangedreven lichte chassis-cabinebedrijfswagens. De levering start eind 2021. De Maxus eDeliver 9 is concurrerend geprijsd: vanaf € 58.990 ex. BTW.

Maxus lanceert de eDeliver 9 Chassis Cab in vier configuraties, elk met een accu van 65 kWh. De Chassis Cab is er als L3 met een maximaal toegestane lengte van 6.529 mm en als L4 met een toegestane lengte van 6.835 mm. Zowel de L3 als de L4 is te combineren met een N1- of een N2-configuratie, met een GVW tot 4.050 kg.

De Maxus eDeliver 9 Chassis Cab kent slechts één uitrustingsniveau, de meest complete! Nagenoeg alle denkbare comfort- en veiligheidsvoorzieningen zijn standaard. Dat zijn onder meer airconditioning, een 10-inch touchscreen met achteruitrijcamera + Apple Carplay/Android Auto, parkeersensoren voor, LED-koplampen, Lane Change Assist, Blind Area Monitoring en bandenspanningscontrole TPMS.

Maximale afmetingen opbouw toonaangevend in zijn klasse

Een chassis-cabinebedrijfswagen is bedoeld voor opbouw. Maxus realiseert zich dat bedrijfsmatige gebruikers op dit vlak sterk uiteenlopende wensen hebben. De eDeliver 9 Chassis Cab biedt daarom buitengewoon veel mogelijkheden om aan die wensen tegemoet te komen. In de L4 N2-configuratie is de maximaal toegestane lengte van de eDeliver 9 met opbouw maar liefst 6.835 mm. Maxus biedt echter de mogelijkheid om met een attest tot maximaal 7.092 mm lengte te gaan. Met een attest is de toegestane hoogte ook te verruimen van standaard 2.960 mm naar 3.300 mm. De maximale breedte is standaard 2.136 mm en met attest is 2.250 mm mogelijk. Bovendien mag de Maxus eDeliver 9 Chassis Cab een aanhanger (geremd) tot 1.200 kg trekken. Dat maakt deze bedrijfswagen zeer veelzijdig inzetbaar, ook voor het zwaardere werk.

Krachtige aandrijflijn

Voor de eDeliver 9 heeft Maxus sterk gefocust op de hoogst efficiënte elektromotor en aandrijving, voor een gunstig stroomverbruik en een grote reële actieradius. De elektromotor levert een piekvermogen van 150 kW en een maximumkoppel van 310 Nm. De maximumsnelheid is begrensd op 100 km/uur en bij de speciale, met B-rijbewijs te rijden, N2-versie is dat 90 km/uur. De eDeliver 9 Chassis Cabine heeft een 65 kWh accu. De actieradius is afhankelijk van de opbouw, maar in de praktijk kan op een rijbereik van gemiddeld 140 tot 200 km worden gerekend.

3-faselader AC én standaard DC snelladen

Alle bestelwagens van Maxus zijn standaard voorzien van zowel AC- als DC-laders. De Maxus eDeliver 9 Chassis Cab is ook standaard voorzien van een on-board 3-fase AC-lader, waarmee 11 kWh kan worden geladen. Snelladen (DC) kan met 65 kWh, waarbij de accu in 36 minuten van 20 naar 80 % is op te laden. Bij 11 kWh bedraagt de laadtijd 6,30 uur (5-100 %).

Specificaties en afmetingen Maxus eDeliver 9 Chassis Cab

 L3 N1L4 N1L3 N2L4 N2
 Accucapaciteit (kWh)65656565
Max voertuiggewicht (GVW) (kg)3.5003.5004.0504.050
Leeggewicht (CVW) (kg)2.1552.1652.1552.165
Max. belasting vooras (kg)1.9501.9501.9501.950
Max. belasting achteras (kg)1.9001.9002.3502.350
Laadvermogen (kg)1.3451.3351.8951.885
Trekgewicht geremd / ongeremd (kg)1.200/7501.200/7501.200/7501.200/750
Aantal zitplaatsen3333
Vermogen (kW/pk)150/204150/204150/204150/204
Koppel (Nm)310310310310
Max. snelheid (km/uur)1001009090
Actieradius gemiddeld WLTP (km)142-200140-200142-200140-200
Acceleratie 0-50 km/uur (s)7777
Afmetingen max: L x W x H (mm)6.529 × 2.136 × 2.9606.835 × 2.136 × 2.9606.452 × 2.136 × 2.9606.835 × 2.136 × 2.960
Wielbasis (mm)3.7604.0483.7604.048
Draaicirkel (m)7,47,97,47,9

De prijzen voor 2021 zijn als volgt:

Maxus eDeliver9 Chassis CabNederlandse prijzen (ex. BTW) 
L3 N1 65 kWh€ 58.990
L4 N1 65 kWh€ 59.990
L3 N2 65 kWh€ 59.990
L4 N2 65 kWh€ 60.990
Opties 
Metaalkleur€ 650
RAL-kleur € 1.200

Maxus biedt 8 jaar garantie op de high voltage-accu met een maximum van 160.000 kilometer en 5 jaar op het voertuig.

Vanaf medio december 2021 is de 100 % elektrische Maxus eDeliver 9 Chassis Cab beschikbaar bij het professionele bedrijfswagendealernetwerk van Maxus verspreid over geheel Nederland. Kijk op www.MaxusMotors.nl

 

Media

 
Share
 
 

Media contact Maxomotive NL

Maxomotive Nederland distribueert het 100% electrische bestelwagenmerk Maxus in Nederland en is onderdeel van Alcomotive België


Lou Jedeloo
Country Manager Maxomotive Nederland
M +31-6-20029010
Lou.Jedeloo@MaxusMotors.nl
Spinnerij 51, 1185 ZS Amstelveen, Nederland

 

Meer persberichten